PON-CZW 7:00-17:00
PT 7.00-15.00

O nas

Zdjęcie-1--nie-tylko-biuro-rachunkowe

Nie tylko biuro rachunkowe...

BZ Consulting

BZ Consulting to przede wszystkim zaangażowany zespół księgowych i kadrowych, który zadba o Twoje finanse i pozwoli Ci skupić się na rozwoju Twojej firmy.

Nie jesteśmy tylko księgowymi, jesteśmy doradcami.
Dzięki 20 letniemu doświadczeniu, rozwiążemy każdy problem.

Nie tylko biuro rachunkowe...

BZ Consulting

Wiemy jak duży wpływ na rozwój firmy ma solidnie prowadzona księgowość oraz finanse przedsiębiorstwa, dlatego też zapewniamy kompleksowe doradztwo na każdym etapie działania firmy oraz porady finansowe mające na celu pomoc w rozwiązywaniu bieżących problemów.

Zdjęcie-2-nie-tylko-biuro-rachunkowe

Nasz zespół

Nasz-zespół--zdjęcie-nr-1-Beata-Ziemann-Prezes-Zarządu

Beata Ziemann

Prezes Zarządu

Prezesem Zarządu BZ Consulting a zarazem Główną Księgową jest Pani Beata Ziemann, udziałowiec wielu prężnie rozwijających się spółek, księgowa z 20 letnim doświadczeniem, posiadająca świadectwo kwalifikacyjne wydane przez Ministra Finansów nr. 301115/02. Pani Beata jako ekspert pisze artykuły do pism księgowych, występuje na konferencjach oraz wspiera młodych przedsiębiorców w rozwijaniu ich firm.

Główna siedziba

Kinga-Dądela-Winowiecka
Kinga Dądela-Winowiecka

Menedżer głównej siedziby

k.dadela@bz-consulting.pl

515 351 943

Adrianna-Bartoszek
Adrianna Bartoszek

Kierownik Biura Zarządu

info@bz-consulting.pl

668 847 327

3
Beata Sawicka

Koordynator Działu Kadr i Płac
b.zmudczynska@bz-consulting.pl

728 882 352

Patrycja-Kulas
Patrycja Kulas

Dział HR

p.kulas@bz-consulting.pl

728 882 352

Iwona-Poniewierka
Iwona Poniewierka

Dział HR
i.poniewierka@z-consulting.pl

531 349 637

1Kinga-Radgowska
Kinga Radgowska

Dział Księgowo-Finansowy
k.radgowska@bz-consulting.pl

515 351 942

1Agnieszka-Sochaczewska
Agnieszka Sochaczewska

Dział Księgowo-Finansowy

a.sochaczewska@bz-consulting.pl

513 609 635

1Hanna-Kluk
Hanna Kluk

Dział Księgowo-Finansowy

h.kluk@bz-consulting.pl

58 719 70 35

1Sylwia-Potorska
Sylwia Potorska

Dział Księgowo-Finansowy

s.potorska@bz-consulting.pl

728 881 563

1Oliwia-Koszyk-
Oliwia Koszyk

Dział Księgowo-Finansowy

o.koszyk@bz-consulting.pl

58 718 77 30

Jagoda-Rojewska
Jagoda Rojewska

Dział Księgowo-Finansowy

j.rojewska@bz-consulting.pl

728 882 348

Kinga-Specjał
Kinga Specjał

Dział HR

k.specjal@bz-consulting.pl

Angelika-Thiel
Angelika Thiel

Dział Księgowo-Finansowy

a.thiel@bz-consulting.pl

Monika-Osowska
Monika Osowska

Dział Księgowo-Finansowy

m.lubrzycka@bz-consulting.pl

Oddział Kołobrzeska

1Katarzyna-Miller
Katarzyna Miller

Menedżer oddziału
k.miller@bz-consulting.pl
728 882 346

1Daria-Śmieja
Daria Śmieja

Dział HR
d.smieja@bz-consulting.pl
515 351 963

1Klaudia-Cynk
Klaudia Cynk

Dział Księgowo-Finansowy
k.cynk@bz-consulting.pl
58 719 70 35

Patrycja-Jackowska1
Patrycja Jackowska

Dział Księgowo-Finansowy
p.jackowska@bz-consulting.pl

Joanna-Klasa
Joanna Klasa

Dział Księgowo-Finansowy

j.klasa@bz-consulting.pl

513 712 490

Oddział Pruszcz Gdański

1Natalia-Malinowska
Natalia Malinowska

Menedżer oddziału
n.malinowska@bz-consulting.pl
515 351 929

1Joanna-Dudzińska
Joanna Dudzińska

Dział HR
j.dudzinska@bz-consulting.pl
515 352 064

1Patrycja-Pankau
Patrycja Pankau

Dział Księgowo-Finansowy
p.pankau@bz-consulting.pl
515 351 929

Olga-Krygier1
Olga Kryger

Dział HR
o.kryger@bz-consulting.pl

Strona internetowa korzysta z plików cookies w celach zapewnienia prawidłowej realizacji udostępnionych usług. Więcej informacji znajduje się w dziale Polityka Prywatności. Kontynuując korzystanie ze strony internetowej zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies. Możesz samodzielnie zdefiniować swoją politykę kontrolowania plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close